Poprzedni temat «» Następny temat
Powitanie
Autor Wiadomość
borsuczek

Wysłany: 2011-10-14, 19:21   Powitanie

Witam wszystkich miłośników budownictwa drewnianego, w tym siebie również. Mam nadzieję, że te forum się ciekawie rozwinie. Stronę pana Olszaka dawno już mam dodaną do ulubionych, liczę na nowe informacje od użytkowników domków z drewna lub tylko platonicznych wielbicieli ;-)

Michał 

Wysłany: 2011-10-15, 14:08   

I ja z przyjemnością przyłączam się do społeczności miłośników i twórców drewnianej architektury, zarówno tej starszej jak i całkiem nowej. Bardzo ucieszyła mnie propozycja Gospodarza dzielenia się na tej stronie własną wiedzą i materiałami. Już niedługo chętnie przedstawię więcej przykładów drewnianego budownictwa z Lubelszczyzny, która na razie jest tu skromniutko reprezentowana. Służę zdjęciami ze skansenu lubelskiego, z Roztocza, Polesia i południowego Podlasia (i paru innych miejsc).
A już za kilka miesięcy sam zamierzam ruszyć z budową. Ziemia już jest, a projekt w drodze.
Pozdrawiam

Agnieszka

Wysłany: 2011-11-03, 08:58   

Dzień dobry,

Zapraszamy do dzielenia się zdjęciami, wiedzą oraz materiałami związanymi z tematyką budownictwa drewnianego.

Pozdrawiam

MR2 

Wysłany: 2011-11-11, 15:19   

Witam
Cieszę się z możliwości dołączenia do miłośników architektury wiejskiej, nie tylko tej drewnianej Życzę rozwoju i powodzenia. Nowozarejestrowany.

Odpowiedz do tematu